Trainingsschema

Dit schema loopt van 1-7-2020 t/m 21-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Heren 2 Veld 3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Annick Hoogendijk
Syenne Poot
Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Matthijs Gazan
Jet Hoogeveen
Veld 3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Etienne Esseveld
Eveline Daeter
Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Trimmers wedstrijd Trainingsgroep Veld 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Job van den Akker
Lars Nees
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Koen Helderop
Leandro Maas
Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Tessa Plantinga
Astrid van der Staaij
Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Jelle-roel Isendoorn Veld 2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D3 Iris Kortland
Britt Maas
Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 H1 Nick Belgraver
Sander Floris
Veld 1
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Natasja van Straten
Tessa Plantinga
Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 D1 Arjan Prillevitz
Roy Verbruggen
Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Trimmers dames Veld 2 - AB
09:45 - 10:45 Fithockey Joosje van Reeuwijk Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 Coolkids trainen Enzo Maas
Tijmen Hess
Veld 1 - A
16:30 - 17:30 Funkey Veld 1 - D
16:30 - 17:30 Jongens 3F1 Jonas de Jager
Liam Sebel
Veld 1 - B
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Lotte Cornelissen
Mila den Otter
Veld 2 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Emily de Groot
Maaike van Vliet
Veld 2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6F1 Veld 1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Jolie Mooij Veld 2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Veld 3 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Sebastiaan van den Heuvel Veld 3 - B
17:45 - 20:00 Keepers Trainingsgroep Veld 2 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes B1 Marloes Buskens
Daphne Huygens
Veld 1 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes B2 Julia Erftemeijer
Marit van der Zwan
Christel van Straten
Veld 3 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes B3 Olivier van Reeuwijk Veld 2 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes B4 Tim van Ewijk Veld 3 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes D1 Indy Haverkamp Veld 1 - CD
19:15 - 20:45 D2 Job van den Akker
Lars Nees
Veld 1
19:15 - 20:45 Jongens A1 Evert-Jan Saarloos
Jasper Erftemeijer
Veld 3 - CD
19:15 - 20:45 Jongens A2 Justus ter Brugge
Siebe van der Ende
Veld 3 - AB
19:15 - 20:45 Jongens B1 Pepijn Rust
Anton Jacobs
Max ten Broek
Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Dj1 Anton Jacobs
Dolf Jacobs
Veld 2 - CD
20:45 - 22:15 H2 Erik Trooster
Job van den Akker
Veld 1
20:45 - 22:15 H3 Veld 3 - CD
20:45 - 22:15 H4 Veld 3 - AB
20:45 - 22:15 Hj1 Veld 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens A1 Evert-Jan Saarloos
Jasper Erftemeijer
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Natasja van Straten
Jodie Borsboom
Veld 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Matthijs Gazan
Jet Hoogeveen
Veld 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Britt Maas
Iris Kortland
Veld 2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C3 Heren 1 Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 D1 Arjan Prillevitz
Roy Verbruggen
Veld 1
20:00 - 21:30 D4 Britt Maas
Britt Maas
Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Dj3 Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 D3 Marcel Smit Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 Dj2 Lars van der Zwan
Marijn van Ouwerkerk
Matthijs de Hoop
Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 H1 Nick Belgraver
Sander Floris
Veld 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Marloes Buskens Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A2 Justus ter Brugge
Siebe van der Ende
Veld 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Daphne Huygens
Marloes Buskens
Indy Haverkamp
Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Marit van der Zwan
Christel van Straten
Julia Erftemeijer
Veld 3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Donna Koffeman
Lotte Helderop
Veld 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Annick Hoogendijk
Syenne Poot
Veld 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes 8E3 Meisjes A1 Veld 2 - CD
19:30 - 21:00 D2 Job van den Akker
Lars Nees
Sophieke Thurmer
Veld 1 - AB
19:30 - 21:00 Dj1 Dolf Jacobs Veld 3 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Pepijn Rust
Anton Jacobs
Max ten Broek
Veld 3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Job van den Akker
Lars Nees
Veld 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Tim van Ewijk Veld 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes C2 Koen Helderop
Leandro Maas
Veld 2 - AB
21:00 - 22:30 H2 Erik Trooster
Job van den Akker
Veld 1