Standen van alle teams
Jeugd 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid JA1 6 16 5 1 0 13 4 0
2 Roomburg JA2 6 10 3 1 2 18 16 0
3 Rotterdam JA3 6 10 3 1 2 19 19 0
4 Cartouche JA2 6 9 3 0 3 23 15 0
5 Victoria JA2 6 9 3 0 3 24 26 0
6 Pollux JA1 6 7 2 1 3 12 10 0
7 HCRB JA1 6 7 2 1 3 18 23 0
8 Noordwijk JA1 6 1 0 1 5 10 24 0
  1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne JB2 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Spijkenisse JB1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Pollux JB1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 hdm JB6 1 0 0 0 1 1 3 0
5 Rapid JB3 1 0 0 0 1 0 3 0
6 HUDITO JB3 1 0 0 0 1 0 4 0
  4e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pollux JC1 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Derby JC2 1 3 1 0 0 4 1 0
3 Bleiswijk JC2 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Dordrecht JC2 1 1 0 1 0 1 1 0
5 HCRB JC2 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Westland JC2 1 0 0 0 1 0 5 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Craeyenhout MA1 6 13 4 1 1 25 9 0
2 Rijswijk MA1 6 13 4 1 1 16 6 0
3 IJssel MA1 6 13 4 1 1 20 13 0
4 Kieviten MA1 6 12 4 0 2 15 14 0
5 Gouda MA1 6 10 3 1 2 13 11 0
6 Klein Zwitserland MA2 6 6 2 0 4 6 15 0
7 Pollux MA1 6 3 1 0 5 7 16 0
8 Ring Pass Delft MA2 6 0 0 0 6 6 24 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO MA3 5 11 3 2 0 19 6 0
2 Pollux MA2 5 11 3 2 0 21 11 0
3 Derby MA5 6 10 3 1 2 18 14 0
4 Hoeksche Waard MA3 5 6 2 0 3 15 12 0
5 Klein Zwitserland MA7 5 4 1 1 3 10 17 0
6 HDS MA4 5 4 1 1 3 7 15 0
7 Zoetermeer MA8 5 4 1 1 3 9 24 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwart-Wit MB1 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Pelikaan MB1 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Barendrecht MB1 1 3 1 0 0 5 0 0
4 Tempo MB1 1 0 0 0 1 1 6 0
5 Pollux MB1 1 0 0 0 1 0 5 0
6 Dordrecht MB1 1 0 0 0 1 1 7 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland MB2 1 3 1 0 0 8 0 0
2 Craeyenhout MB2 1 3 1 0 0 7 1 0
3 Alecto MB2 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Pollux MB2 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Berkel-Rodenrijs MB4 1 0 0 0 1 1 7 0
6 Leiden MB5 1 0 0 0 1 0 8 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijswijk MB6 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Wateringse veld MB3 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Schiedam MB5 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Hoeksche Waard MB3 1 0 0 0 1 2 4 0
5 Pollux MB3 1 0 0 0 1 0 3 0
6 Rotterdam MB7 1 0 0 0 1 1 6 0
  4e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne MB3 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Evergreen MB2 1 1 0 1 0 3 3 0
3 Schiedam MB4 1 1 0 1 0 3 3 0
4 Pollux MB4 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Spijkenisse MB3 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Forcial MB1 1 0 0 0 1 1 4 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland MC1 1 3 1 0 0 5 1 0
2 Forcial MC1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Klein Zwitserland MC3 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Pollux MC1 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Schiedam MC3 1 0 0 0 1 1 5 0
6 Forescate MC2 1 0 0 0 1 0 4 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Evergreen MC1 1 3 1 0 0 8 5 0
2 Pollux MC2 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Tempo '34 MC2 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Westland MC4 1 0 0 0 1 2 4 0
5 Forcial MC2 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Schiedam MC6 1 0 0 0 1 5 8 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spijkenisse MC3 1 3 1 0 0 3 0 0
2 Barendrecht MC5 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Pollux MC3 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Voorne MC3 1 0 0 0 1 1 3 0
5 Rijswijk MC4 1 0 0 0 1 0 2 0
6 HUDITO MC3 1 0 0 0 1 0 3 0
  4e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg MC6 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Delfshaven MC1 1 1 0 1 0 1 1 0
3 Ommoord MC7 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Pijnacker MC5 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Pollux MC4 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Berkel-Rodenrijs MC9 1 0 0 0 1 0 5 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm MD3 1 3 1 0 0 3 0 0
2 HDS MD1 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Tempo '34 MD1 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Roomburg MD1 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Pollux MD1 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Forcial MD1 1 0 0 0 1 0 3 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne MD2 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Goeree Overflakkee MD1 1 3 1 0 0 6 2 0
3 Pollux MD2 1 1 0 1 0 4 4 0
4 Schiedam MD4 1 1 0 1 0 4 4 0
5 Hoeksche Waard MD4 1 0 0 0 1 2 6 0
6 Tempo '34 MD4 1 0 0 0 1 1 6 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial MD2 1 3 1 0 0 8 1 0
2 Spijkenisse MD2 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Pollux MD3 1 3 1 0 0 6 4 0
4 Victoria MD5 1 0 0 0 1 4 6 0
5 Barendrecht MD7 1 0 0 0 1 1 6 0
6 Derby MD3 1 0 0 0 1 1 8 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Coolkids MF1 
    Cool Kids 
  Coolkids MIX F1 
    Cool Kids 
  Jongens 3F1 
    Niveau 1 
  Jongens 6F1 
    Niveau 1 
  Jongens 8E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 3F1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E2 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E3 
    Niveau 1 
  Meisjes 6F1 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E2 
    Niveau 1 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roomburg D1 12 27 8 3 1 35 22 0
2 Berkel-Rodenrijs D1 12 25 8 1 3 33 14 0
3 Pollux D1 12 22 6 4 2 30 21 0
4 Groen-Geel D1 12 22 6 4 2 21 14 0
5 Pelikaan D1 12 20 5 5 2 28 17 0
6 Dordrecht D1 12 16 5 1 6 32 34 0
7 IJssel D1 12 15 4 3 5 26 31 0
8 Kieviten D1 12 13 4 1 7 25 37 0
9 Dopie D1 12 13 4 1 7 20 32 0
10 Rapid D1 12 12 4 0 8 21 29 0
11 Forescate D1 12 12 3 3 6 25 29 0
12 Ypenburg D1 12 5 1 2 9 17 33 0
  2e klasse 
  D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria D4 12 30 10 0 2 41 16 0
2 Pollux D2 12 30 10 0 2 37 15 0
3 Pijnacker D2 12 28 9 1 2 42 22 0
4 Leonidas D8 12 24 8 0 4 33 16 0
5 HDS D2 12 23 7 2 3 30 22 0
6 Alecto D4 12 17 5 2 5 32 39 0
7 Forescate D2 12 15 4 3 5 21 22 0
8 Roomburg D4 12 14 4 2 6 25 43 0
9 Ring Pass Delft D5 12 10 3 1 8 20 30 0
10 Groen-Geel D4 12 6 1 3 8 13 24 0
11 Cartouche D3 12 6 1 3 8 15 37 0
12 HUDITO D4 12 4 1 1 10 15 38 0
  Reserve 2e klasse 
  D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D26 12 34 11 1 0 48 11 0
2 Pijnacker D4 12 30 10 0 2 52 10 0
3 Cartouche D4 12 25 8 1 3 46 16 0
4 Derby D3 12 22 6 4 2 39 19 0
5 Leonidas D27 12 20 6 2 4 30 23 0
6 Pollux D3 12 19 6 1 5 23 18 0
7 Groen-Geel D14 12 12 4 0 8 13 29 0
8 hdm D6 12 12 4 0 8 20 47 0
9 Roomburg D11 12 11 3 2 7 27 51 0
10 Zoetermeer D4 12 10 3 1 8 29 56 0
11 Ommoord D4 12 9 3 0 9 21 39 0
12 HUDITO D7 12 5 1 2 9 15 44 0
  Reserve 4e klasse 
  Dj1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria DJ6 1 3 1 0 0 12 0 0
2 Schoonhoven DJ1 1 3 1 0 0 8 1 0
3 Barendrecht DJ1 1 3 1 0 0 5 1 0
4 Cartouche DJ2 1 3 1 0 0 4 0 0
5 Leonidas DJ5 1 3 1 0 0 4 0 0
6 Berkel-Rodenrijs DJ3 1 3 1 0 0 4 1 0
7 Pollux DJ1 1 0 0 0 1 1 4 0
8 IJssel DJ1 1 0 0 0 1 1 5 0
9 Leiden DJ5 1 0 0 0 1 0 4 0
10 Spijkenisse DJ1 1 0 0 0 1 0 4 0
11 DSHC DJ2 1 0 0 0 1 1 8 0
12 Leiden DJ6 1 0 0 0 1 0 12 0
  Jong Senioren 4e klasse 
  Dj2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche DJ3 1 3 1 0 0 8 1 0
2 Derby DJ1 1 3 1 0 0 8 1 0
3 Capelle DJ1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 IJssel DJ3 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Leonidas DJ6 1 3 1 0 0 4 3 0
6 Rotterdam DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pollux DJ2 1 0 0 0 1 3 4 0
8 Spijkenisse DJ2 1 0 0 0 1 1 3 0
9 Victoria DJ9 1 0 0 0 1 1 3 0
10 Barendrecht DJ2 1 0 0 0 1 1 8 0
11 Leiden DJ7 1 0 0 0 1 1 8 0
  Jong Senioren 4e klasse 
  Dj3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gouda DJ1 1 3 1 0 0 7 0 0
2 Berkel-Rodenrijs DJ4 1 3 1 0 0 7 1 0
3 Victoria DJ7 1 3 1 0 0 6 0 0
4 Souburgh DJ2 1 3 1 0 0 5 3 0
5 Leonidas DJ8 1 3 1 0 0 2 0 0
6 Tempo '34 DJ1 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Pollux DJ3 1 0 0 0 1 1 2 0
8 Thor DJ4 1 0 0 0 1 3 5 0
9 Zoetermeer DJ3 1 0 0 0 1 0 2 0
10 Schiedam DJ4 1 0 0 0 1 1 7 0
11 Barendrecht DJ4 1 0 0 0 1 0 6 0
12 HUDITO DJ6 1 0 0 0 1 0 7 0
  Jong Senioren 5e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Etten-Leur H1 12 30 9 3 0 38 19 0
2 Zoetermeer H1 12 28 9 1 2 32 17 0
3 Roomburg H1 12 26 8 2 2 43 19 0
4 Schiedam H1 12 25 8 1 3 46 23 0
5 IJssel H1 12 19 6 1 5 37 41 0
6 DSHC H1 12 18 6 0 6 27 34 0
7 Ommoord H1 12 17 5 2 5 26 22 0
8 HUDITO H1 12 15 5 0 7 31 27 0
9 Forescate H1 12 8 2 2 8 23 33 0
10 Rijswijk H1 12 8 2 2 8 22 37 0
11 Pollux H1 12 8 2 2 8 17 38 0
12 Warande H1 12 6 2 0 10 8 40 0
  1e klasse 
  H2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas H7 12 31 10 1 1 42 14 0
2 Cartouche H5 12 28 9 1 2 44 20 0
3 HUDITO H3 12 26 8 2 2 41 12 0
4 Victoria H4 12 23 7 2 3 49 27 0
5 Zoetermeer H3 12 19 6 1 5 25 31 0
6 Pollux H2 12 18 5 3 4 30 26 0
7 Roomburg H3 12 16 5 1 6 37 39 0
8 Berkel-Rodenrijs H3 12 13 4 1 7 19 25 0
9 Ring Pass Delft H4 12 9 2 3 7 19 26 0
10 Spijkenisse H2 12 8 2 2 8 14 55 0
11 Leiden H4 12 6 2 3 7 17 27 3
12 Alecto H3 12 5 1 2 9 12 47 0
  Reserve 2e klasse 
  H3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas H21 12 36 12 0 0 72 16 0
2 HUDITO H7 12 28 9 1 2 42 26 0
3 Leonidas H20 12 23 7 2 3 48 31 0
4 Rotterdam H5 12 22 7 1 4 49 17 0
5 Pollux H3 12 20 6 2 4 42 34 0
6 Roomburg H4 12 20 6 2 4 43 38 0
7 DSHC H9 12 16 4 4 4 28 24 0
8 Alecto H7 12 15 4 3 5 29 34 0
9 Groen-Geel H8 12 12 4 0 8 29 35 0
10 DSHC H8 12 7 3 1 8 25 39 3
11 Gouda H2 12 5 1 2 9 19 72 0
12 IJssel H3 12 0 0 0 12 17 77 0
  Reserve 3e klasse 
  H4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schoonhoven H1 11 28 9 1 1 49 14 0
2 Pollux H4 11 26 8 2 1 41 9 0
3 Rijswijk H5 11 25 8 1 2 25 22 0
4 Rotterdam H6 11 19 6 1 4 21 17 0
5 HCRB H1 11 17 5 2 4 30 21 0
6 Leonidas H27 11 12 3 3 5 17 24 0
7 Leiden H9 11 11 3 2 6 18 31 0
8 Groen-Geel H10 11 11 3 2 6 16 33 0
9 HUDITO H9 11 10 3 1 7 27 39 0
10 Leonidas H26 11 10 3 1 7 17 30 0
11 Ring Pass Delft H7 10 2 0 2 8 12 33 0
  Reserve 4e klasse 
  Hj1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial HJ1 9 19 6 1 2 29 12 0
2 Tempo '34 HJ1 9 19 6 1 2 29 16 0
3 Schiedam HJ1 9 17 5 2 2 25 22 0
4 Voorhout HJ1 9 16 5 1 3 22 20 0
5 Alkemade HJ1 9 15 5 0 4 36 31 0
6 Scoop Delft HJ2 9 14 4 2 3 23 15 0
7 Ring Pass Delft HJ2 9 13 4 1 4 26 24 0
8 Souburgh HJ1 9 12 4 0 5 23 33 0
9 Scoop Delft HJ3 9 4 1 1 7 15 23 0
10 Spijkenisse HJ1 9 1 0 1 8 11 43 0
  Jong - 5e klasse