D3

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D14 Leonidas D23
Groen-Geel D15 Pollux D3
HUDITO D7 Victoria D11
Leonidas D26 Alecto/Augustinus D9
Roomburg D9 Ommoord D3
Schiedam D9 Feijenoord D2-O

Ondersteuning

Trainer/Coach Marcel Smit
DWF Kim Borsboom

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria D11 6 18 6 0 0
2 Leonidas D26 6 18 6 0 0
3 Leonidas D23 6 15 5 0 1
4 Ommoord D3 6 12 4 0 2
5 Schiedam D9 6 10 3 1 2
6 Pollux D3 6 10 3 1 2
7 Roomburg D9 6 9 3 0 3
8 Alecto D9 6 6 2 0 4
9 Feijenoord D2 6 3 1 0 5
10 HUDITO D7 6 3 1 0 5
11 Groen-Geel D15 6 1 0 1 5
12 Groen-Geel D14 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Groen-Geel D15 n.n.b uit
14 mrt R.H.V. Leonidas D26 n.n.b thuis
21 mrt Groen-Geel D14 n.n.b uit
28 mrt HC Schiedam D9 n.n.b thuis
11 apr Leidse Hockey Club Roomburg D9 n.n.b uit
18 apr D.H.C. Hudito D7 n.n.b thuis
25 apr HV Victoria D11 n.n.b uit
16 mei OMHC D3 n.n.b thuis
30 mei HC Feijenoord D2 12:45 uit
6 jun R.H.V. Leonidas D23 n.n.b thuis
13 jun L.S.C. ALECTO D9 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Alecto/Augustinus D9 Leonidas D26 0-2
Leonidas D23 Groen-Geel D14 3-0
Pollux D3 Groen-Geel D15 1-0
Feijenoord D2-O Schiedam D9 2-4
Ommoord D3 Roomburg D9 4-1
Victoria D11 HUDITO D7 10-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Groen-Geel D15 Victoria D11 0-1
Leonidas D26 Pollux D3 4-0
Schiedam D9 Leonidas D23 1-3
Roomburg D9 Feijenoord D2-O 4-2
HUDITO D7 Ommoord D3 1-3
Groen-Geel D14 Alecto/Augustinus D9 0-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Leonidas D26 Groen-Geel D15 2-0
Ommoord D3 Victoria D11 0-3
Feijenoord D2-O HUDITO D7 0-1
Leonidas D23 Roomburg D9 3-0
Alecto/Augustinus D9 Schiedam D9 1-3
Pollux D3 Groen-Geel D14 2-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
HUDITO D7 Leonidas D23 0-4
Roomburg D9 Alecto/Augustinus D9 2-1
Schiedam D9 Pollux D3 1-1
Groen-Geel D14 Leonidas D26 0-2
Groen-Geel D15 Ommoord D3 0-2
Victoria D11 Feijenoord D2-O 7-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Leonidas D26 Schiedam D9 5-1
Groen-Geel D14 Groen-Geel D15 1-1
Feijenoord D2-O Ommoord D3 0-5
Leonidas D23 Victoria D11 0-1
Alecto/Augustinus D9 HUDITO D7 3-0
Pollux D3 Roomburg D9 0-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Groen-Geel D15 Feijenoord D2-O 0-1
Schiedam D9 Groen-Geel D14 5-2
Roomburg D9 Leonidas D26 1-3
HUDITO D7 Pollux D3 0-2
Victoria D11 Alecto/Augustinus D9 4-0
Ommoord D3 Leonidas D23 1-2