Dames 2

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche D2-O HUDITO D3 10:25
Pollux D2-O Ring Pass Delft D3 10:30
Westland D2-O Victoria D4 10:45
Alecto-Augustinus D3 Rotterdam D3 11:00
Roomburg D2-O Groen-Geel D2-O 11:00
Leonidas D7 DSHC D2-O 12:30

Ondersteuning

Trainer/Coach Job van den Akker

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groen-Geel D2-O 11 27 8 3 0
2 Westland D2-O 11 23 7 2 2
3 Rotterdam D3 11 23 6 5 0
4 Alecto-Augustinus D3 11 21 6 3 2
5 Leonidas D7 11 19 6 1 4
6 DSHC D2-O 11 16 5 1 5
7 Ring Pass Delft D3 11 15 4 3 4
8 Victoria D4 11 12 3 3 5
9 HUDITO D3 11 11 3 2 6
10 Roomburg D2-O 11 7 1 4 6
11 Pollux D2-O 11 5 1 2 8
12 Cartouche D2-O 11 3 0 3 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb !Oefenwedstrijd Vlijmen D025-1 n.n.b thuis - Veld 1
3 mrt Ring Pass Delft D3 10:30 thuis - Veld 1
10 mrt D.H.C. Hudito D3 n.n.b uit
17 mrt R.H.V. Leonidas D7 10:30 thuis - Veld 3
24 mrt Groen-Geel D2-O 16:30 uit
7 apr HV Westland D2-O 10:30 thuis - Veld 1
14 apr Hockey Club Rotterdam D3 12:00 uit
21 apr L.S.C. ALECTO D3 10:30 thuis - Veld 1
26 mei HV Victoria D4 n.n.b uit
2 jun Leidse Hockey Club Roomburg D2-O 11:00 thuis - Veld 1
9 jun DSHC D2-O 10:30 thuis - Veld 1
16 jun V.M.H.C. CARTOUCHE D2-O n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Ring Pass Delft D3 Pollux D2-O (4-0)final
DSHC D2-O Leonidas D7 (1-2)scheduled
Rotterdam D3 Alecto-Augustinus D3 (1-1)final
Victoria D4 Westland D2-O (4-5)final
Groen-Geel D2-O Roomburg D2-O (5-1)final
HUDITO D3 Cartouche D2-O (6-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Cartouche D2-O Groen-Geel D2-O (0-3)final
Westland D2-O DSHC D2-O (4-2)final
Pollux D2-O HUDITO D3 (0-2)final
Roomburg D2-O Rotterdam D3 (1-2)final
Alecto-Augustinus D3 Victoria D4 (1-1)final
Leonidas D7 Ring Pass Delft D3 (1-0)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leonidas D7 Pollux D2-O (2-0)final
Victoria D4 Roomburg D2-O (4-1)final
DSHC D2-O Alecto-Augustinus D3 (5-0)final
Rotterdam D3 Cartouche D2-O (3-2)final
Ring Pass Delft D3 Westland D2-O (1-3)scheduled
Groen-Geel D2-O HUDITO D3 (6-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
HUDITO D3 Rotterdam D3 (1-2)final
Cartouche D2-O Victoria D4 (1-1)final
Westland D2-O Leonidas D7 (4-1)final
Pollux D2-O Groen-Geel D2-O (1-1)final
Roomburg D2-O DSHC D2-O (3-4)final
Alecto-Augustinus D3 Ring Pass Delft D3 (1-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
DSHC D2-O Cartouche D2-O (4-0)final
Westland D2-O Pollux D2-O (4-3)scheduled
Rotterdam D3 Groen-Geel D2-O (1-1)final
Victoria D4 HUDITO D3 (1-1)final
Ring Pass Delft D3 Roomburg D2-O (1-1)final
Leonidas D7 Alecto-Augustinus D3 (0-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Cartouche D2-O Ring Pass Delft D3 (2-2)scheduled
Pollux D2-O Rotterdam D3 (2-2)final
Roomburg D2-O Leonidas D7 (3-3)final
Alecto-Augustinus D3 Westland D2-O (2-0)final
HUDITO D3 DSHC D2-O (1-2)final
Groen-Geel D2-O Victoria D4 (3-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Ring Pass Delft D3 HUDITO D3 (3-3)final
DSHC D2-O Groen-Geel D2-O (0-1)scheduled
Westland D2-O Roomburg D2-O (1-1)final
Victoria D4 Rotterdam D3 (0-1)final
Alecto-Augustinus D3 Pollux D2-O (2-1)final
Leonidas D7 Cartouche D2-O (2-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Cartouche D2-O Westland D2-O (2-5)final
Groen-Geel D2-O Ring Pass Delft D3 (2-0)scheduled
Pollux D2-O Victoria D4 (2-3)final
Roomburg D2-O Alecto-Augustinus D3 (0-1)final
Rotterdam D3 DSHC D2-O (0-0)final
HUDITO D3 Leonidas D7 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leonidas D7 Groen-Geel D2-O (1-5)final
Westland D2-O HUDITO D3 (3-1)final
Roomburg D2-O Pollux D2-O (4-2)final
DSHC D2-O Victoria D4 (2-3)final
Alecto-Augustinus D3 Cartouche D2-O (2-1)final
Ring Pass Delft D3 Rotterdam D3 (0-2)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HUDITO D3 Alecto-Augustinus D3 (2-4)final
DSHC D2-O Pollux D2-O (2-1)final
Cartouche D2-O Roomburg D2-O (0-0)final
Groen-Geel D2-O Westland D2-O (4-1)final
Victoria D4 Ring Pass Delft D3 (0-1)final
Rotterdam D3 Leonidas D7 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Roomburg D2-O HUDITO D3 (1-2)final
Westland D2-O Rotterdam D3 (2-2)final
Pollux D2-O Cartouche D2-O (2-0)final
Alecto-Augustinus D3 Groen-Geel D2-O (0-0)final
Ring Pass Delft D3 DSHC D2-O (2-1)final
Leonidas D7 Victoria D4 (4-3)final