Dames 3
Aankomende speelronde
Thuis |
Uit |
Aanvang |
Never Less D1 |
Pollux D4 |
20:30 |
Ondersteuning
Trainer/Coach |
Marcel Smit |
Aanvoerder |
Kim Borsboom |
DWF |
Kim Borsboom |
DWF |
Marcel Smit |
Stand
Pos. |
Team |
# |
Punten |
W |
G |
V |
+ |
- |
Straf |
1 |
IJssel D3 |
18 |
50 |
16 |
2 |
0 |
96 |
17 |
0 |
2 |
Voorne D2-O |
18 |
45 |
14 |
3 |
1 |
62 |
16 |
0 |
3 |
Never Less D1 |
17 |
36 |
11 |
3 |
3 |
46 |
20 |
0 |
4 |
Pollux D3 |
17 |
25 |
8 |
1 |
8 |
36 |
27 |
0 |
5 |
Groen-Geel D12 |
18 |
25 |
7 |
4 |
7 |
28 |
27 |
0 |
6 |
Groen-Geel D10 |
17 |
24 |
7 |
3 |
7 |
19 |
23 |
0 |
7 |
Rotterdam D5 |
18 |
20 |
6 |
2 |
10 |
29 |
51 |
0 |
8 |
Leonidas D27 |
18 |
19 |
5 |
4 |
9 |
21 |
50 |
0 |
9 |
Delfshaven D4 |
18 |
18 |
5 |
3 |
10 |
20 |
48 |
0 |
10 |
Schiedam D8 |
18 |
12 |
3 |
3 |
12 |
20 |
44 |
0 |
11 |
Ommoord D4 |
18 |
12 |
2 |
6 |
10 |
21 |
44 |
0 |
12 |
Pollux D4 |
15 |
8 |
3 |
2 |
10 |
18 |
49 |
3 |
Wedstrijden
Datum |
Tegenstander |
Aanvang |
Locatie |
12 mei |
HC Delfshaven D4 |
14:10 |
uit
|
26 mei |
HC De IJssel D3 |
11:00 |
thuis - Veld 3
|
2 jun |
HC Voorne D2-O |
10:45 |
uit
|
9 jun |
Hockey Club Rotterdam D5 |
15:00 |
thuis - Veld 3
|
Uitslagen
Thuis |
Uit |
Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 |
Ommoord D4 |
IJssel D3 |
(2-4)final |
Groen-Geel D10 |
Rotterdam D5 |
(2-1)scheduled |
Delfshaven D4 |
Groen-Geel D12 |
(0-3)final |
Never Less D1 |
Leonidas D27 |
(4-1)scheduled |
Pollux D3 |
Schiedam D8 |
(1-5)final |
Pollux D4 |
Voorne D2-O |
(0-5)final |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 |
IJssel D3 |
Delfshaven D4 |
(12-0)final |
Leonidas D27 |
Pollux D3 |
(0-5)final |
Groen-Geel D12 |
Never Less D1 |
(1-2)scheduled |
Voorne D2-O |
Ommoord D4 |
(5-1)final |
Rotterdam D5 |
Pollux D4 |
(7-0)final |
Schiedam D8 |
Groen-Geel D10 |
(2-0)scheduled |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 |
Groen-Geel D10 |
Leonidas D27 |
(2-0)final |
IJssel D3 |
Groen-Geel D12 |
(5-2)final |
Pollux D4 |
Schiedam D8 |
(2-1)final |
Delfshaven D4 |
Voorne D2-O |
(1-2)final |
Pollux D3 |
Never Less D1 |
(0-2)scheduled |
Ommoord D4 |
Rotterdam D5 |
(3-3)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 |
Voorne D2-O |
IJssel D3 |
(3-4)final |
Schiedam D8 |
Ommoord D4 |
(0-1)scheduled |
Rotterdam D5 |
Delfshaven D4 |
(1-1)final |
Leonidas D27 |
Pollux D4 |
(4-2)final |
Never Less D1 |
Groen-Geel D10 |
(1-2)scheduled |
Groen-Geel D12 |
Pollux D3 |
(4-1)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 |
Voorne D2-O |
Groen-Geel D12 |
(4-0)final |
Ommoord D4 |
Leonidas D27 |
(1-1)final |
IJssel D3 |
Rotterdam D5 |
(5-1)final |
Pollux D4 |
Never Less D1 |
(1-3)scheduled |
Delfshaven D4 |
Schiedam D8 |
(1-1)scheduled |
Groen-Geel D10 |
Pollux D3 |
(1-2)final |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 |
Schiedam D8 |
IJssel D3 |
(0-5)final |
Rotterdam D5 |
Voorne D2-O |
(0-4)final |
Pollux D3 |
Pollux D4 |
(1-2)final |
Never Less D1 |
Ommoord D4 |
(6-1)final |
Groen-Geel D12 |
Groen-Geel D10 |
(1-1)final |
Leonidas D27 |
Delfshaven D4 |
(1-2)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 |
Voorne D2-O |
Schiedam D8 |
(4-1)final |
Rotterdam D5 |
Groen-Geel D12 |
(2-3)scheduled |
Pollux D4 |
Groen-Geel D10 |
(1-2)final |
Delfshaven D4 |
Never Less D1 |
(1-5)scheduled |
Ommoord D4 |
Pollux D3 |
(2-5)final |
IJssel D3 |
Leonidas D27 |
(4-0)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 |
Groen-Geel D12 |
Pollux D4 |
(2-1)scheduled |
Never Less D1 |
IJssel D3 |
(3-3)scheduled |
Leonidas D27 |
Voorne D2-O |
(0-7)final |
Pollux D3 |
Delfshaven D4 |
(2-0)final |
Schiedam D8 |
Rotterdam D5 |
(3-4)scheduled |
Groen-Geel D10 |
Ommoord D4 |
(0-1)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 |
Voorne D2-O |
Never Less D1 |
(1-1)scheduled |
Ommoord D4 |
Pollux D4 |
(1-1)final |
Schiedam D8 |
Groen-Geel D12 |
(1-1)final |
Delfshaven D4 |
Groen-Geel D10 |
(1-0)scheduled |
Rotterdam D5 |
Leonidas D27 |
(2-1)final |
IJssel D3 |
Pollux D3 |
(2-1)final |
DINSDAG 14 NOVEMBER 2023 |
Never Less D1 |
Rotterdam D5 |
(6-0)scheduled |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 |
Groen-Geel D10 |
IJssel D3 |
(0-4)scheduled |
Pollux D3 |
Voorne D2-O |
(1-2)final |
Leonidas D27 |
Schiedam D8 |
(2-1)final |
Ommoord D4 |
Groen-Geel D12 |
(1-2)final |
Pollux D4 |
Delfshaven D4 |
(0-2)final |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 |
IJssel D3 |
Pollux D4 |
(8-0)scheduled |
Groen-Geel D12 |
Leonidas D27 |
(0-0)scheduled |
Schiedam D8 |
Never Less D1 |
(3-2)scheduled |
Rotterdam D5 |
Pollux D3 |
(2-1)final |
Voorne D2-O |
Groen-Geel D10 |
(3-1)final |
Delfshaven D4 |
Ommoord D4 |
(2-2)final |
ZONDAG 3 MAART 2024 |
Voorne D2-O |
Pollux D4 |
(5-0)final |
Leonidas D27 |
Never Less D1 |
(0-2)scheduled |
Rotterdam D5 |
Groen-Geel D10 |
(1-2)scheduled |
Groen-Geel D12 |
Delfshaven D4 |
(3-0)scheduled |
Schiedam D8 |
Pollux D3 |
(0-4)scheduled |
WOENSDAG 6 MAART 2024 |
IJssel D3 |
Ommoord D4 |
(2-0)scheduled |
ZONDAG 10 MAART 2024 |
Pollux D3 |
Leonidas D27 |
(1-1)final |
Delfshaven D4 |
IJssel D3 |
(0-9)final |
Ommoord D4 |
Voorne D2-O |
(1-1)final |
Pollux D4 |
Rotterdam D5 |
(2-3)final |
Never Less D1 |
Groen-Geel D12 |
(1-0)scheduled |
Groen-Geel D10 |
Schiedam D8 |
(1-0)scheduled |
ZONDAG 17 MAART 2024 |
Groen-Geel D12 |
IJssel D3 |
(0-3)final |
Schiedam D8 |
Pollux D4 |
(2-3)final |
Voorne D2-O |
Delfshaven D4 |
(1-0)final |
Never Less D1 |
Pollux D3 |
(0-3)scheduled |
Rotterdam D5 |
Ommoord D4 |
(1-0)final |
Leonidas D27 |
Groen-Geel D10 |
(1-0)final |
ZONDAG 24 MAART 2024 |
IJssel D3 |
Voorne D2-O |
(3-3)final |
Pollux D4 |
Leonidas D27 |
(3-3)final |
Pollux D3 |
Groen-Geel D12 |
(1-0)final |
Delfshaven D4 |
Rotterdam D5 |
(5-0)final |
Ommoord D4 |
Schiedam D8 |
(0-0)final |
Groen-Geel D10 |
Never Less D1 |
(1-1)scheduled |
WOENSDAG 3 APRIL 2024 |
Delfshaven D4 |
Leonidas D27 |
(0-1)final |
Ommoord D4 |
Never Less D1 |
(1-2)scheduled |
DONDERDAG 4 APRIL 2024 |
Voorne D2-O |
Rotterdam D5 |
(5-0)scheduled |
ZONDAG 7 APRIL 2024 |
Pollux D3 |
Groen-Geel D10 |
(2-3)final |
Rotterdam D5 |
IJssel D3 |
(1-5)final |
Groen-Geel D12 |
Voorne D2-O |
(2-3)final |
Schiedam D8 |
Delfshaven D4 |
(0-3)final |
Leonidas D27 |
Ommoord D4 |
(4-2)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 |
Schiedam D8 |
IJssel D3 |
(0-6)final |
Groen-Geel D10 |
Groen-Geel D12 |
(1-1)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 |
Leonidas D27 |
IJssel D3 |
(1-12)final |
Groen-Geel D12 |
Rotterdam D5 |
(3-0)final |
Pollux D3 |
Ommoord D4 |
(5-1)final |
Never Less D1 |
Delfshaven D4 |
(5-1)scheduled |
Schiedam D8 |
Voorne D2-O |
(0-4)final |